+48 668 456 992

Pogotowie Kanalizacyjne Częstochowa i okolice

Pogotowie Kanalizacyjne Częstochowa i okolice. Od 2002 działamy w branży wodno-kanalizacyjnej. Przez ten czas wykonaliśmy setki zleceń i naprawiliśmy nawet najtrudniejsze awarie. Rzetelnie, profesjonalnie i sprawnie - serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasze pogotowie kanalizacyjne działa na terenie Częstochowy, Rędziny, Mstów, Kamyk, Blachownia, Rększowice i okolicznych miejscowości. Korzystamy z nowoczesnych pojazdów WUKO, kamer do inspekcji kanalizacji oraz sprzętu do napraw bezwykopowych.

Pomożemy Ci szybko naprawić awarie

  • Błyskawiczna diagnoza problemu
  • Usuwanie awarii wodociągowych i kanalizacyjnych WUKO
  • Znalezienie przyczyny awarii wykorzystując nasz montoring kanalizacji CCTV
  • Czyszczenie sieci kanalizacyjnych samochodami z odzyskiem wody
  • Udrażnianie kanalizacji, rur, instalacji
  • Naprawa bezwykopowa czynnej sieci kanalizacyjnej, bez zatrzymywania ścieków
pogotowie kanalizacyjne częstochowa
Chcesz zgłosić awarię lub masz pytania? Zadzwoń do nas +48 668 456 992
Wyślij zapytanie

Dlaczego zaufały nam setki klientów i firm

Szybko i sprawnie

Od ponad 19 lat stawiamy na rzetelne i terminowe działania. Dbamy o bezpiecznie usunięcie awarii oraz znalezienie jej przyczyny, aby uniknąć szybkiego powrotu awarii.

Ponad 19 letnie doświadczenie

Przez ten czas pomogliśmy setkom klientów prywatnych jak również przedsiębiorstwom czy instytucjom. Bogate doświadczenia w połączeniu z wiedzą i nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem pozwalają nam wykonywać szerokie usługi.

Profesjonalny sprzęt i urządzenia

Posiadamy ciężarowe pojazdy WUKO, kamery z systemami do monitoringu i inspekcji kanalizacji, koparko-ładowarki. Od napraw i udrożnień kanalizacji do budowy sieci kanalizacyjnych i przyłączy.

Skontaktuj się z nami

Jak działa Częstochowskie Pogotowie Kanalizacyjne

Chcesz szybko i pewnie naprawić kanalizacje? Wezwij nasze pogotowie kanalizacyjne Częstochowa i okolice! Świadczymy usługi z zakresu czyszczenia, udrożniania, inspekcji kanalizacji oraz awarii kanalizacyjnych. Naszymi najmocniejszymi stronami jest wykwalifikowana ekipa znająca się bardzo dobrze na swojej pracy oraz wysokiej jakości sprzęt, który jest niezbędną pomocą w usuwaniu wszelkich awarii.

Używając specjalistycznego sprzętu do kanalizacji wprowadza się wodę pod wysokim ciśnieniem, która perfekcyjnie niweluje zator w rurze oraz usuwa zanieczyszczenia. Strumień wody kierowany jest w dwie strony - dzięki temu rozwiązaniu wypłukiwanie osadu i wypompowywanie wody dzieje się w tym samym czasie. Aby dotrzeć do źródła niedrożności, niezbędny jest zestaw dysz i węży o różnych średnicach. Zanieczyszczenia, które są główną przyczyną zatykania się sanitariatów, trafiają do samochodu WUKO. Nie wrócą z powrotem do Twojej kanalizacji i nie będzie ryzyka, że toaleta znów się zapcha w ciągu kilku kolejnych dni.

Pomagamy w każdym typie awarii od małych niedrożności po duże awarie sieci kanalizacyjnych. Zadzwoń po nas! Doraźnie udrażniamy studzienkę, szambo, przeprowadzamy przegląd problematycznej rury odpływowej albo zlokalizujemy nieszczelność. Jesteśmy również w stanie dotrzeć do źródła nieprzyjemnego zapachu.

Jeśli jednak problem jest bardziej złożony, dysponujemy w naszym szerokim zapleczu sprzętem. Wykorzystujemy też kamery CCTV do inspekcji kanalizacji. Pozwoli ona na dokładniejsze zlokalizowanie miejsca i określenie rozmiarów problemu. Dotrzemy tym samym w trudno dostępne miejsce i dokładnie określimy czy jakiś element układu wymaga wymiany. Dopasujemy idealne rozwiązanie do zaistniałego problemu!

pogotowie kanalizacyjne w częstochowie

Korzyści z skorzystania z usług Pogotowa Kanalizacyjnego

Wykorzystujemy pojazdy WUKO oraz sprzęt do napraw bezwykopowych, aby jak najbardziej bezinwazyjnie naprawić awarię. Jej korzyści to przede wszystkim:

  • Usuwając niedrożność wodą pod wysokim ciśnieniem, nie używamy detergentów, żrących lub innych niebezpiecznych substancji
  • Efektywny i szybki sposób na usunięcie awarii z jednoczesną pewnością, że problem ten nie pojawi się ponownie w najbliższej przyszłości
  • Uniwersalność metody, ponieważ sprawdzi się tak samo dobrze w wielkich przedsiębiorstwach jak i w małych gospodarstwach domowych

Pogotowie kanalizacyjne Częstchowa pomoże utrzymać drożność rur oraz zachowa poszczególne części całej sieci w doskonałym stanie.Masz problem z drożnością i zatkaną kanalizacją lub jej poważnym uszkodzeniem. Wezwij nas, a my usuniemy awarię i przez długi czas ciesz się brakiem awarii. Nasze Pogotowie kanalizacyjne działa na terenie Częstochowy jak również okolicznych miejscowości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

WUKO to po prostu skrót od profesjonalnych pojazdów mających na wyposażeniu pompę tłoczącą wodę pod wysokim ciśnieniem. Definicja tego skrótu uległa modyfikacji, bowiem odnosi się także do całego ogółu czynności związanych z przeprowadzaniem czyszczenia ciśnieniowego rur odpływowych. Zamienna nazwa WUKO to nic innego jak hydrodynamiczne czyszczenie rur kanalizacyjnych.

Czyszczenie kanalizacji Częstochowa

Pogotowie kanalizacyjne z reguły posiada odpowiedni sprzęt, umożliwiający udrażnianie rur wewnętrznych i zewnętrznych. Potrzebny jest specjalistyczny pojazd ale nie tylko on. Przydaje się również sonda wideo, przy pomocy której namierza się miejsce, w którym doszło do niedrożności kanalizacji. Innym sposobem udrażniania rur jest użycie odpowiednich sprężyn. W sposób mechaniczny, bez użycia wody, pozwalają one na odetkanie nawet dużych zatorów. Doświadczeni pracownicy pogotowia kanalizacyjnego powinni dysponować szeroką gamą narzędzi do udrażniania i biegle się nimi posługiwać.

Podsumowując, przede wszystkim powinniśmy dbać o odpowiednie użytkowanie i regularną konserwację naszych odpływów kanalizacyjnych. Jeśli jednak dojdzie do zatoru, bezpieczniej, zarówno dla nas, jak i dla środowiska, będzie zlecić rozwiązanie tego problemu profesjonalistom.

Copyright © 2021 pcwuko.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa: LekroTech.pl